TERMOVATA

Tikriausiai žinote, kad Suomijoje žiema trunka 3-7 mėnesius. Žiemą Suomijoje būna šalta, tamsu ir snieguota. Norint išgyventi tokią žiemą reikia turėti ypač šiltus namus su efektyvios šildymo technologijos.

Savo stogo šiltinimui suomiai renkasi „Arctic-Foam“ termovatą, kuri užtikrina patikimą stogo izoliaciją.

„Arctic-Foam“ termovata

Jūsų namai nesibaigia ties jūsų lubomis. Jei norite gyventi šiltuose namuose, apšiltinkite stogą suomiška„Arctic-Foam“ termovata.

„Arctic -Foam“ apšiltina stogą putomis, kurios išsiplečia. „Arctic -Foam“ stogo apšiltinimo technologija naudoja poliicyneno besiplečiančias putas, kurios išsiplečia iki 100 kartų nuo savo pradinio dyžio ir besiplėsdama užpildo kiekvieną stogo konstrukcijoje esantį oro tarpą.

Tai naujos kartos sandaraus šiltinimo technologija, kurią jau spėjo pripažinti klientai. „Arctic -Foam“ termovata užtikrina pilną stogo konstrukcijų apšiltinimo sandarumą ir puikią šiluminę varžą. Termovata užsandarina visus stogo konstrukcijose esančius plyšius. Pro sandariai apšiltintą stogą neišeis namuose sukauptas šiltas oras ir iš lauko nepateks šaltas.

Renkantis tradicinės izoliacijos priemones, jos taip gerai nepašiltina visų tarpų ir palieka terpes pro, kurias šaltas oras gali lengvai cirkuliuoti.

Energiją taupanti, suomiška izoliacija „Arctic-Foam“ suvaidins svarbų vaidmenį jūsų namų šilumos palaikymui.

Kodėl „Arctic -Foam“ ?

Energiją taupanti „Arctic -Foam“ termovata – atsiperkanti investicija

Šiomis dienomis žmonės ieškodami būsto, kuris taupytų energiją ir sumažintų mokesčius išleidžamus už šildymą.

Kai stogas yra efektyviai apšildinamas „Arctic-Foam“ purškiama ekovata, tai jums padės sumažinti Jūsų mėnesio šildymo ar aušinimo išlaidas, ir užkirs kelią šilto ir šalto oro nutekėjimui pro plyšius

Tai ilgalaikė ir protinga investicija, kuri atsipirks metų bėgyje.

Šiltesnius namus turėsite tik tada, kai pasirinksite teisingą apšildymo būdą. „Arctic-Foam“ termovata, tai geriausia medžiaga, kurią galite pasirinkti apšildyti stogui ir kuri užtikrina geriausią namų energijos efektyvumo didinimą.

Rinkomės iš įvairių stogo apšiltinimo medžiagų. Labiausiai orientavomės į tai, kad ne tik apšiltintume stogą, tačiau ir sulaikytume iš gatvės sklindantį triukšmą. Termovata „Aliaska-Foam“ išpildė abu šiuos lūkesčius.

Apšiltinę stogo konstrukcijas „Arctic-Foam“ termovata bus užtikrinta:

Komfortas

– „Arctic-Foam“ termovata užsandarina vidinę pastato erdvę nuo vėjo, drėgmės, alergenų ir teršalų skverbimosi, taip užtikrinamas maksimalus komfortas namuose. „Arctic-Foam“ technlogijoje naudojama medžiaga užtikrina Jūsų namų komfortą.

Pagerinta patalpų oro kokybė

– namuose praleidžiame nemažą laiko dalį, todėl labai svarbu, kokiu oru mes kvėpuojame. „Arctic-Foam“ termovata apsaugo, kad iš lauko į vidaus patalpas nepatektų išorinės dulkės, įvairūs alergenai, kvapai ir teršalai. Termovata tai medžiaga, kurioje nesiveisia grybelis ir bakterijos, neapsigyvena vamzdžiai, termovata neišskiria dujų ir nepageidajaumų kvapų. „Arctic -Foam“ termovata tinka apšildyti tuos pastatus, kuriuose gyvena alergiški žmonės, kenčiantys nuo kvėpavimo takų problemų ar jautrumo cheminėms medžiagoms.

Sukurta tylesnė gyvenimo erdvė

– „Arctic-Foam“ termovata taip pat vaidina svarbų vaidmenį garso slopinimui ir triukšmo sumažinimui visose namų erdvėse. „Artctic-Foam“ termovatos sluoksnis tampa barjeras, kuris neleidžia prasiskverbti garsams iš gatvės, kaimyninių šunų lojimui ar lėktuvo variklių garsams

Užsandarina visus stogo konstrukcijoje esančius oro plyšius ir optimizuoja šildymo ar kondicionavimo įrangos našumą

Padeda išlaikyti tinkamą temperatūrą namuose

Sumažina namų šildymo arba vėsinimo įrangos sąnaudas.

Ką galima apšiltinti?

„Arctic-Foam“ termovata galima apšildyti tiek naujų, tiek jau pastatytų pastatų stogus.

Garantija

Patikrinkite visas stogu šiltinino alternatyvas – ir Jūs tikriausiai nerasite tokios visapusiškos garantijos iš kitų šiltinimo paslaugas teikiančių įmonių. Garantuojame:

  • 36 mėnesių garantija, užtikrinanti produkto kokybę
  • iki 25% mažesni mokesčiai už šildymą
  • 100% atsparumas nuo vėjo ir šalčio padarinių bei puvėsio.

Daugiau apie stogo šiltinimą

Nepageidaujami plyšiai stogo konstrukcijoje

Tarpai ir plyšiai stogo konstrukcijose kartais gali siekti krepšnio kamuolio dydį. Vykstant nepageidaujamai oro cirkuliacijai pro šius oro tarpus yra prarandama apie 30% namuose sukauptos šilumos ir tai įtakoja jūsų šildymo sąskaitas. Vasaros metu pro šiuos oro tarpus patenka nepageidaujama šiluma, ir jei jūsų namuose įrengta kondicionavimo įranga ji sunaudoja daugiau ernergijos nei įprasti norint palaikyti tinkamą temperatūrą namuose.

„Arctic-Foam“ purškiamos termovatos vaidmuo drėgmės valdymui

„Arctic-foam“ purškiama termovata yra ideali statybinė medžiaga, kuri padeda valdyti drėgmę ir sumažinti pelėsių riziką namuose. Purškiama termovata išsiplečia ir užsandarindama visus stogo konstrukcijoje esančius plyšius ir skyles taip užkirsdama kelią besisverbiančiai ore tvyrančiai drėgmei. Taip pat šis stogo apšiltinimo būdas sumažina susidarančios kondensacijos riziką.

Palėpės kambariai

Jei išnaudojote savo palėpės patalpas ir įrengėte kambarius, Jums turi būti ypač svarbus stogo apšildymas, kuris ne tik apšildys patalpas, tačiau ir sumažins kambario ir iš lauko patenkantį triukšmą.

Garso izoliacija turi du pagrindinius triukšmo tipus:

Kambario (oro) triukšmas. Tai triukšmas, kuris kyla nuo pokalbių, televizoriaus garsų, kitų prietaisų skleidžiamų garsų.

Papildomas (gatvės) triukšmas. Visas triukšmas, kuris sklinda iš lauko. Mašinų skleidžiamas triukšmas, kaimynų skleidžiami garsai, praskrendančių lėktuvų garsai.

Visas šis triukšmas yra sumažinamas ar visai panaikinamas apšiltinius stogą „Arctic-Foma“ termovata.

Termovata „Arctic-Foam“ pritaikyta šilto ir šalto oro klimatams

Šalto klimato salygomis pro stogą yra prarandama daugiausiai namuose sukauptos šilumos. Didžiausias šilto oro praradimas atsiranda tuomet, kai žiemą nuo stogo nutirpsta sniego sluoksnis.

Esant šiltam klimatui, temperatūra palėpėje gali pasiekti ir + 54 °C karštį. Todėl šiltinat stogą labai svarbu pasirinkti medžiagą, kuri išliks nepakitusi esant aukštai ir labai aukštai temperatūrai. „Arctic-Foam“ termovata yra pritaikyta auštai oro temperatūrai ir temperatūros svyravimams, termovata išlieka nepakitusi ir atlieka savo apšiltinimo funkciją.