Stogo šiltinimas yra atliekamas iš vidaus ir putos yra pučiamos į stogo konstrukciją tarp gegnių. Poliicyneno besiplečiančios putos, tai dviguba nauda Jūsų stogo konstrukcijai ir jūsų namas. Poliicyneno besiplečiančios putos panaikina šilumos nutekėjimą ir taip pat putos yra labai tvirtos ir patvarios, šios putų savybės suteikia papildomą patvarumą stogo konstrukcijoms.

Šiltinant stogo konstrukciją „Arctic-Foam“ suomiškos putomis iš vidaus galite sutaupyti vidaus naudingą plotą, kadangi šios putos pasižymi ypač didele šilumine varža, prie 10 cm storio „Arctic-Foam“ putų šiluminė varža būtų lygi R-5.

Apšiltinę stogo konstrukciją šiomis putomis pagerinsite patalpų kokybę. „Arctic-Foam“ termovata apsaugo, kad iš lauko į vidaus patalpas nepatektų išorinės dulkės, įvairūs alergenai, kvapai ir teršalai. Termovata tai medžiaga, kurioje nesiveisia grybelis ir bakterijos, neapsigyvena vamzdžiai, termovata neišskiria dujų ir nepageidajaumų kvapų. „Arctic -Foam“ termovata tinka apšildyti tuos pastatus, kuriuose gyvena alergiški žmonės, kenčiantys nuo kvėpavimo takų problemų ar jautrumo cheminėms medžiagoms.