„Gyvename mediniame name ir pastebėjome, kad stogo konstrukcijoje atsirado plyšių pro, kuriuos patenka šaltas oras. Kai pradėjome domėtis, kuo juos užpildyti supratome, kad visi gamintojai giria savo medžiagas, tačiau objektyvios informacijos labai sunku rasti. Patarkite, ką daryti, kokia šiltinimo medžiaga būtų tinkamiausia?“

 

Atsako Stogusiltinimas.lt specialistai:

Nieko peiktino, kad kiekvienas giria tai, ką gamina, kuo prekiauja. Kiekvienam į mus besikreipančiam klientui pateikiame informaciją apie apie mūsų naudojamo produkto „Arctic-Foam“ savybes ir tuomet nuspręsti jau lieka jam pačiam.

Mūsų produktas yra labai funkcionalus ir nėra skirtumo kokia stogo konstrukcija yra Jūsų namuose.

„Arctic-Foam“ apšiltina stogą putomis, kurios išsiplečia. „Arctic -Foam“ stogo apšiltinimo technologija naudoja poliicyneno besiplečiančias putas, kurios išsiplečia iki 100 kartų nuo savo pradinio dyžio ir besiplėsdama užpildo kiekvieną stogo konstrukcijoje esantį oro tarpą.

Tai naujos kartos sandaraus šiltinimo technologija, kurią jau spėjo pripažinti klientai. „Arctic -Foam“ termovata užtikrina pilną stogo konstrukcijų apšiltinimo sandarumą ir puikią šiluminę varžą. Termovata užsandarina visus stogo konstrukcijose esančius plyšius. Pro sandariai apšiltintą stogą neišeis namuose sukauptas šiltas oras ir iš lauko nepateks šaltas.

Renkantis tradicinės izoliacijos priemones, jos taip gerai nepašiltina visų tarpų ir palieka terpes pro, kurias šaltas oras gali lengvai cirkuliuoti.

Mūsų įmonės specialistai vieninteliai Lietuvoje stogo konstrukcijas šiltina „Arctic-Foam“ technologija, Jie specialiai apmokyti ir turi tai liudijančius pažymėjimus.